Львівські вчителі пройшли навчання в проекті «Літній інститут — 2019»

Понад 200 вчителів зі Львова та з України мали можливість повчитись кращих практик викладання та навчання у своїх колег з Канади в проекті «Літній інститут — 2019». Про це сьогодні, 5 липня, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Навчання проводились з 1 по 5 липня в ліцеї імені Івана Пулюя (вул. Пулюя, 16). Об этом сообщает risk-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Впродовж багатьох років ми запрошуємо наших друзів з Канади, з Інституту професійного розвитку м. Торонто, і влітку проводимо такі навчання для різних категорії педагогічних працівників. Ми виробили нову методику навчання, і це дає свій результат. Ми паралельно маємо навчання, які організовуємо у Львівській міській раді. А влітку працюємо з нашими колегами з Канади. Це активні форми навчання, різноманітні інноваційні проекти, вміння працювати командами. Такі навчання дають надзвичайний позитивний результат», — розповіла заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.


«В першу чергу йдеться про навчання дітей, щоб школа була наповнена змістом, щоб були різноманітні форми і методи навчання, які вчитель може використати, щоб дитині було цікаво. Але успіх залежить не від однієї людини, а від команди людей, які працюють в навчальному закладі. Важливо, щоб ціла команда розуміла, як повинна розвиватися школа і що треба зробити, щоб дітям було цікаво навчатися. Дитина повинна отримувати не тільки знання і їх відтворювати, а й певні практичні навики, які їй пригодяться у сучасному світі», — наголосила начальниця управління освіти ДМР Зоряна Довганик.


Упродовж тижня вчителі відвідували різноманітні заняття, семінари, тренінги, а ще кожна команда працювала над новими проектами, ідеї яких зароджувались під час навчання.


«Проект був започаткований більш ніж 25 років тому. Ми працюємо з командами шкіл, які представляють кілька вчителів і директор. Спочатку кожен учасник проекту працює зі своєю групою (група вчителів математики чи група психологів), а після обіду працюють зі своєю шкільною командою. Таким чином впродовж 5 днів вони створюють цілісний проект розвитку своєї школи і вкінці навчання презентують напрацьовані проекти. Таким чином ми адаптуємо навчання в школі до вимог Нової української школи», — сказала радниця міського голови з питань освіти, почесна консул Канади в Україні Оксана Винницька-Юсипович.


У «Літньому інституті» брали участь близько 200 освітян, що об’єднуються у 25 шкільних команд. З переліком усіх учасників можна ознайомитись за посиланням.


Цьогоріч курси проводили:


Адміністратори:


Надія Луців (Канада)


Катерина Гороховська (Україна)


Для директорів шкіл:


Богдан Колос — викладач (Канада)


Леся Приставська — співвикладач (Україна)


Павло Гнус — співвикладач (Україна)


Для заступників директорів з виховної роботи:


Христина Юрчук — викладач (Канада)


Світлана Мазур — співвикладач (Україна)


Для вчителів початкового навчання, перших класів:


Оксана Винницька — Юсипович — викладач (Канада)


Олена Гальвіцька — співвикладач (Україна)


Ольга Зелінська — співвикладач (Україна)


Лідія Хоршунова — співвикладач (Україна)


Для учителів української мови:


Софійка Березовська — викладач (Канада)


Анна Байовська — співвикладач (Україна)


Для шкільних психологів:


Меланія Ковалюк — викладач (Канада)


Ірина Хміль — співвикладач (Україна)


Для учителів природничих дисциплін:


Борислав Білаш — викладач (Канада)


Лідія Андрушко — співвикладач (Україна)


Оксана Росипська — співвикладач (Україна)


Для іноземних мов:


Ірина Перегінець — викладач (Канада)


Світлана Матис — співвикладач (Україна)


Для учителів математики:


Христя Желтвай — викладач (Україна)


Марія Бадзьо — співвикладач (Україна)


Наталія Слоцька — співвикладач (Україна)

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/lvivski_vchyteli_proyshly_navchannya_v_proekti_litniy_instytut__2019_320420.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя