«Зневажив українську, знищить і калмицьку», – у Калмикії протестують проти призначення мером ексглави «ДНР»


Жителі Калмикії, які протестують у зв’язку з призначенням мером Елісти Дмитра Трапезникова, ексглави так званої «ДНР», звинувачують його, що він знищив українську мову на Донбасі і хоче знищити калмицьку.

Відеозапис виступу учасника мітингу з’явилася на YouTube, інформує Страна.

Виступаючий під час акції калмик Санал Молотков заявив, що Трапезников знищував українську мову.

«Хочу звернутися до Трапезнікова ненависною йому українською мовою. Ви зневажали українську мову, ви знищували українську мову в Донбасі. Ви приїхали в Елісту і Калмикії, щоб знищувати калмицьку мову», – сказав незадоволений призначенням оратор.
Деякі жителі Елісти проводять мітинги з вимогою відставки Трапезникова, бо вважають, що його призначення суперечить федеральному і республіканському законодавству. Справа в тому, що новий мер – не є уродженцем Калмикії і «не громадянин Росії», як запевняють учасники протесту.

Трапезников був призначений на пост мера Елісти 26 вересня 2019 року. До цього він займав різні посади в т.зв. ДНР, у тому числі тимчасово виконуючого обов’язки глави «республіки».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/znevazhyv-ukrayinsku-znyshchyt-i-kalmytsku-u-kalmykiyi-protestuiut-proty-pryznachennia-merom-ekshlavy-dnr/” Об этом сообщает imperiyanews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя